KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11709092
nr 1170 9092
Gravyrer
4 st, motiv från haven. Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset
Kondition: 2 blad lätt skadade
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:26:50
700 kr
800 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
6
2.000 kr
7
1.800 kr
6
1.900 kr (Budbetjänt)
7
2.000 kr
6
2.000 kr (Budbetjänt)
7
2.400 kr
6
2.600 kr
7
3.000 kr
6
4.000 kr
7
3.600 kr
6
3.800 kr (Budbetjänt)
7
4.200 kr
6
4.400 kr
7
19 mar